1. Odprto prvenstvo Slovenije v mini odbojki – U11 – Iskra AMS

V nedeljo, 9. o1. 2o22 je Odbojkarski klub Sip Šempeter organiziral 4. Odprto prvenstvo Slovenije v mini odbojki U-11 za deklice in dečke letnik 2011 in mlajši.
V Šempetru, Preboldu in Braslovčah je na dvanajstih igriščih tekmovalo 32 ekip iz Slovenije.
Pri deklicah je v konkurenci 20 ekip prvo mesto osvojila ekipa Braslovče, druga je bila ekipa Ljutomera, tretjega mesta pa so se veselile igralke Sip Šempetra.
Pri dečkih so v konkurenci 12. ekip postali zmagovalci turnirja igralci Žužemberka, druga je bila ekipa Sip Šempeter in tretja ekipa Črnuče ACH. Pokale in medalje je podelil predstavnik generalnega pokrovitelja turnirja ISKRA AMS in predsednik odbojkarskega klub SIP Šempeter Boštjan Pražnikar.
Tekme so sodili sodniki DOS ŽALEC in klubski sodniki OK SIP Šempeter.                                                              Strokovni vodja domačega kluba Sebastjan Cilenšek je na koncu turnirja čestital vsem udeležencem za prikazano igro in borbenost, ter se številnim pokroviteljem in donatorjem zahvalil za pomoč.