• Šempeter, 08. december 2019

Mladinke

1/2 finale – skupina “B”

Za dve mesti ki vodita na zaključni turnir četverice, so se v Športni dvorani OŠ Šempeter borile mladinke iz odbojkarskih klubov: Calcit Volley, GEN-I Volley, Weiler Volley Zreče in SIP Šempeter. Z dvema zmagama so si kot prve v skupini “B” zagotovile mesto na Final fouru  Calcitovke. O drugem udeležencu je odločala zadnja tekma, na kateri so bile z 2:0  Goričanke boljše od SIP Šempetra. Šempetranke so z eno zmago in dvema porazoma zasedle 3. mesto in bodo tekmovanje nadaljevale v skupini za 5. mesto.

Rezultati:

——————————————————————————————————————————————

• Lendava, 07. december 2019

Starejše deklice

Kvalifikacije za 1. ligo – skupina “F”

V 3. krogu kvalifikacij za 1. ligo v kategoriji starejših deklic, ki je potekal v Lendavi, so Šempetranke zabeležile polovičen uspeh. Premagale so Muranio Lendava in izgubile proti Formisu II. Tako so osvojile končno 2. mesto v skupini “F”, kar jih vodi v dodatne kvalifikacije – turnir  za eno prosto mesto v 1. ligi.