• Šempeter, 01. februar 2020

Starejše deklice

2. liga – skupina “B” 2. krog

Na turnirju 2. kroga 2. lige – skupina “B” za starejše deklice so SIP -ovke osvojile 4. točke. Z rezultatom 2:0 (23, 18) so na prvi tekmi premagale Mozirje, na drugi pa so slavile proti ekipi KLS Ljubno z 2:0 (22, 20). Naslednji krog bo v nedeljo 09. februarja na Ljubnem.

Rezultati:

2. DOL – vzhod – 14. krog

SIP Šempeter II – Braslovče 1:3

Mlade Šempetranke so v prvih dveh nizih prikazale bledo predstavo in posledično so proti razigranim Braslovčankam osvojile v prvem le 10. in drugem nizu 14. točk. Po vodstvu gostujočih igralk 2:0, so se SIP – ovke prebudile in v nadaljevanju prikazale dobro igro in dobile 3. niz 25:18). Po enakovredni igri  v 4. nizu, so igralke Braslovč v končnici prikazale več zbranosti in tudi z malo športne sreče osvojile niz s 25:21 in se z zmago 3:1 povzpele na 1. mesto 2. DOL – vzhod.

Rezultati:

• Šempeter, 02. februar 2020

Kadetinje 1. liga – vzhod – 2. krog

V ŠD OŠ Šempeter so Šempetranke na turnirju 2. kroga 1. lige – vzhod za kadetinje zabeležile lep uspeh, saj so na dveh tekmah osvojile dve zmagi. Z rezultatom 2:0 (25:20, 25:15) so na prvi tekmi premagale Prevalje. Po izgubljenem prvem nizu s 25:17 na drugi tekmi proti Braslovčam I, so SIP- ovke  v nadaljevanju zaigrale bolje in dobile drugi niz 25:16. Z igro iz drugega niza so nadaljevale v tretjem odločilnem nizu, katerega so dobile 15:9 in se veseli zmage 2:1.